Informācija par Latvijas Republikas 12. Saeimas vēlēšanām

2014. gada 4. oktobrī notiks Latvijas Republikas 12. Saeimas vēlēšanas. No plkst 7`00 līdz 20`00 vēlēšanu iecirkņi būs atvērti gan Latvijā, gan daudzviet visā pasaulē, no tiem 15 – Lielbritānijā.  Telpas nobalso’sanai tiks atvērtas arī Londonā, Aberdīnā, Birmingemā, Bostonā, Bredfordā, Bristolē, Dērbijā, Edinburgā, Gērnsijā, Mančesterā, Mansfīldā, Ņūrijā (Ziemeļīrijā), Pīterboro, Rofantā un „Straumēnos”.

Tiesības piedalīties Saeimas vēlēšanās ir visiem Latvijas pilsoņiem, kuri vēlēšanu dienā ir sasnieguši 18 gadu vecumu. Balsotājus reģistrē vēlēšanu iecirknī, izdarot atzīmi vēlētāja pasē.

Atrodi tuvāko vēlēšanu iecirkni pievienotajā kartē! google.com

Tuvākais vēlēšanu iecirknis Anglijas Ziemeļrietumos (North West) dzīvojošajiem tautiešiem atrodas Mančesterā- Latviešu biedrība, Soloman Lae Solicitors, 973 Stockport Road, Manchester M19 3NP, kuru navigācijas iekārtās var meklēt pēc atslēgvārdiem- 973 Stockport Rd, Manchester, Manchester, Lancashire M19 3NP, UK

Piedalīties LR Saeimas vēlēšanās ir svarīgs un atbildīgs katra Latvijas pilsoņa pienākums, par to vairakkārt pēdējā laika tikšanās laikā ar latviešiem no dažādām pilsētām Anglijā ir teicis arī Latvijas Republikas vēstnieks Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotajā Karalistē Andris Teikmanis. Savā pēdējā aicinājumā latviešiem ārvalstīs viņš saka: „Dārgie tautieši – Latvijas pilsoņi Lielbritānijā un Ziemeļīrijā!

Tuvojas 4. oktobris – 12. Saeimas vēlēšanas!

Piedalīšanās vēlēšanās ir viena no tiešās demokrātijas nozīmīgākajām izpausmes formām, tāpēc es aicinu jūs būt aktīviem šajā dienā un doties balsot uz tuvāko vēlēšanu iecirkni! Neaizmirstiet atgādināt par šo pienākumu arī saviem radiem, draugiem un paziņām.

Vēstniecībai Apvienotajā Karalistē ir svarīgi, lai katram Latvijas pilsonim būtu nodrošināta iespēja tiešā veidā iesaistīties politisko lēmumu pieņemšanā. Tāpēc šogad kopā ar Centrālo vēlēšanu komisiju un, pateicoties latviešiem, kas uzņēmušies vēlēšanu komisijas pienākumus savā pilsētā, esam izveidojuši divreiz vairāk vēlēšanu iecirkņu nekā iepriekšējās vēlēšanās.

Ar dalību vēlēšanās mēs varam ietekmēt politiskos procesus Latvijā un prasīt atbildību no parlamenta un valdības! Izmantojiet pilnvērtīgi savas Latvijas pilsoņa tiesības un iespēju ietekmēt Latvijas tālāko attīstību, jo izšķiroša var būt ikviena balss!

4.oktobrī katrs vēlētājs ir atbildīgs par Latvijas nākotni!” – Andris Teikmanis, Latvijas vēstnieks Apvienotajā Karalistē. Uzruna ir publicēta sociālajā tīklā Facebook.

 

Piedalīsimies!

Advertisements

Atstājiet atsauksmi!

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s