palīdzības banka

“Kungs, kad esmu izsalcis, dod man kādu, kam nepieciešama maize; kad man salst, sūti man kādu, kas jāsasilda; kad esmu neapmierināts, dod man kādu, kas jāmierina; kad man nav laika, dod man kādu, lai uz brīdi varētu tam palīdzēt; kad esmu zaudējis drosmi, sūti man kādu, kas jāiedrošina; kad man ir nepieciešama sapratne no citu puses, dod man kādu, kam nepieciešama manējā.”(Māte Terēze)

  • palīdzība grūtībās nonākušajiem latviešiem
  • palīdzība ar pārtiku, apģērbu, sadzīves priekšmetiem, mēbelēm, kas nonāk mūsu organizācijā ar ziedotāju palīdzību
  • palīdzība ar padomiem un konsultācijām dokumentu kārtošanā tādos jautājumos kā WTC (Working Tax Credit), CTC (Chid Tax Credit), HB (Hausing Benefit), CTB (Child Tax Benefit), CB (Child Benefit), Support Allowance, par invaliditāti, Carrer Alowance, Sic Pay.

Visos šajos jautājumos ( trūkst apģērbs, pārtika, sadzīves priekšmeti vai mēbeles) aicinām sazināties ar mūsu biedrības pārstāvjiem, kuri nodarbosies ar visu jautājumu tālāku koordinēšanu, lai būtu iespējams palīdzēt. Palīdzības Bankas projekts vēl joprojām ir tā iesākuma stadijā un mums vēl nav izveidojušās noliktavas, kur visu saziedoto glabāt taču mēs varam šos jautājumus risināt atbilstoši pastāvošajiem apstākļiem.

Ja Jums ir vēlme ziedot ( apģērbu, pārtiku, sadzīves priekšmetus vai mēbeles), tad būsim priecīgi sazināties un vienoties par tālāko darbību, lai visas lietas vai mantas nonāktu tajās ģiemenēs, kurās tās ir nepieciešamas.

Ja jums ir vēlme ziedot naudu, ar kuru varētu palīdzēt grūtībās nonākušajiem, tad tas ir iespējams, veicot pārskaitījumu uz mūsu West Lankaširas Latviešu biedrības ziedjuma kontu: West Lancashire Latvian Cultural Heritage Community
sort code – 207445
Account number – 83843718

Vēlams norādīt, ka tas ir ziedojums (“donation” angļu val.) un vēlams norādīt, kādam mērķim (konkrētai ģimenei, “Palīdzības bankai” vai citam mērķim.)

Mēs priecāsimies izskatīt visas idejas un piedāvājamus, lai tā ikdiena, kura ir mums apkārt, izskatītos labāka, skaistāka un laimīgāka.

Savas idejas, atsauksmes vai ierosinājumus variet rakstīt Palīdzības Bankas koordinatorei Santai uz e-pastu: sergasanta@gmail.com , kā arī vienmēr ir iespēja atnākt uz Latviskā kultūras mantojuma biedrības skoliņu “Jūras kaķis”, kur varam aprunāties par sadarbības iespējām arī pie kafijas tases.

Skoliņas nodarbību datumi un laiki ir atrodami šīs lapas sadaļās par skoliņu. Mūsu adrese ir: Northway, Skelmersdale WN8 6LU

Informāciju par Palīdzības Bankas darbību var atrast arī portāla draugiem.lv lapā Latvieši West Lancashire un tā paša portāla domubiedru grupā Palīdzības Banka.

Palīdzības Banka nesniedz tiešu finansiālu palīdzību.

Jautājumus Palīdzības Bankai var rakstīt arī anketā zemāk.

Advertisements

Komentārs par “palīdzības banka”

Atstājiet atsauksmi!

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

WEST LANKAŠĪRAS LATVISKĀ KULTŪRAS MANTOJUMA BIEDRĪBA. NEDĒĻAS NOGALES SKOLIŅA "JŪRAS KAĶIS".